Najnowsza kolekcja – PREMIERA – jesień 2013

Już w listopadzie będziecie mogli znaleźć w sklepach i aptekach najnowszą kolekcję bibi My Little World. Tym razem przedstawimy Wam małego misia o imieniu Will, który każdego dnia przeżywa niezapomniane przygody i uczy się poznając świat. Więcej na temat Willego, jego przygód i najnowszej kolekcji smoczków bibi przeczytacie już niebawem na naszej stronie. Zapraszamy!

NOWA kolekcja jest w SKLEPACH i APTEKACH!

Przed wakacjami wprowadziliśmy dla Was nową kolekcję Best Friends. Bardzo się Wam spodobała i z wielkim entuzjazmem Wasze dzieci powitały nowych przyjaciół z kolekcji bibi. Ale poprosiliście nas o więcej wzorów do wyboru. Postanowiliśmy zatem, że jesienią 2013 wprowadzimy kolejną, jeszcze nowszą kolekcję My Little World. Już właśnie do nas dotarła! Zajrzyjcie do naszych NOWOŚCI i poznajcie przygody Misia Walliego prezentującego dumnie najnowszą kolekcję bibi My Little World. Zapraszamy!

Pora na rodzeństwo

Odpowiedni moment na dziecko? Trudna sprawa. Zawsze jest coś, co stoi na przeszkodzie, bo najpierw remont, najpierw awans zawodowy, najpierw podróże… Wygląda na to, że żaden moment nie jest właściwy.
Okazuje się, że jeszcze trudniej zdecydować się na drugie dziecko.
Czytaj dalej