O nas

Przez 75 lat międzynarodowych doświadczeń w branży dziecięcej marka bibi udoskonalała swoje produkty, przez co stała się numerem jeden w Szwajcarii, a w ponad 10 krajach europejskich znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych producentów asortymentu dziecięcego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo smoczki, butelki oraz wszelkie akcesoria potrzebne do przyrządzania posiłków i napojów dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Dzieci kochają bibi, gdyż jest naturalnie dopasowany do ich potrzeb na każdym etapie rozwoju. Rodzice ufają bibi, gdyż zachęca ich dzieci do aktywności i zapewnia im bezpieczeństwo. Specjaliści rekomendują bibi, ponieważ są to produkty zdrowotne, zapobiegające m.in. wadom zgryzu.

Międzynarodowy sukces bibi jest wynikiem specjalistycznych badań nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ostatecznie nadają produktom najbezpieczniejszą formę o niepowtarzalnym wzorze. bibi to szwajcarska marka gwarantująca rodzicom na całym świecie najwyższą jakość produktów używanych przez ich dzieci.

Wyłącznym importerem szwajcarskich produktów bibi na terenie Polski jest

SMOBI A.Hulok, Ł. Musik Sp. j.,
ul. Beskidzka 11a, 42-600 Tarnowskie Góry
tel.32 725 74 45
NIP: 6452535501, REGON: 242913262, KRS0000418115
www.bibiswiss.pl, biuro@bibiswiss.pl

Bibi na facebook
Bibi na instagramie
Bibi na twitterze