Nagrody i wyróżnienia

Ortodontyczne smoczki uspokajające bibi zostały wyróżnione przez Kapitułę Konkursu w kategorii Bezpieczeństwo dziecka, a co z tym się wiąże są to artykuły, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

 

 

Bibi laureatem konkursu M jak Mama. W kategorii ‘Zdrowie dziecka’ najwyższą ocenę i tym samym tytuł Złotego Brzuszka 2012 otrzymały ortodontyczne smoczki uspokajające bibi.

 

 

Międzynarodowy sukces bibi jest wynikiem specjalistycznych badań nad najnowszymi rozwiązaniami, które ostatecznie nadają produktom najbezpieczniejszą formę o niepowtarzalnym wzorze bibi. Nieustanne doskonalenie asortymentu umożliwiło nam opracowanie innowacyjnej technologii ‘made in Switzerland’, gwarantującej najwyższą, szwajcarską jakość produktów bibi.

 

Smoczki bibi są produkowane w Szwajcarii zgodnie z wymogami europejskiej normy 1400, spełniając tym samym najwyższe standardy jakościowe. Stale przeprowadzane kompleksowe kontrole produktów zapewniają utrzymanie jakości na najwyższym i stałym poziomie. Zatem żaden smoczek nie opuszcza fabryki bez dokładnego skontrolowania go przez naszych ekspertów jakości.

 

 

Produkty bibi nie zawierają Bisfenolu-A, Bisfenolu-S, siarki ani żywic ftalowych.

 

 

Seria Active Junior w Wielkiej Brytanii uzyskała prestiżową nagrodę PRACTICAL PRE-SCHOOL AWARD 2010

Bibi na facebook
Bibi na instagramie
Bibi na twitterze